Yhteystiedot

Osoite

Simolin Oy-Ab
Simolinintie 3
06100 Porvoo

Puh: 0424 66191
Email: myynti@simolin.fi

Aukioloajat

Maanantai-Perjantai 7.00-18.00
Lautantai 8.00-14.00

Laattapiste ja keittiöt

Maanantai-Perjantai 8-17.30
Lauantai 8.00-14.00

Ota meihin yhteyttä

Kaipaatko lisätietoa tuotteistamme tai palveluistamme, tai haluaisitko antaa meille palautetta? Alla olevan lomakkeen kautta voit olla meihin yhteydessä. Vastaamme yhteydenottoihin mahdollisimman pian.

rakennustarvike, sisustus, maalit

Henri Storsjö
henri.storsjo@simolin.fi
040 753 9953

Rakennustarvike arkisin klo.8.30-17

Kim Nylander
kim.nylander@simolin.fi
040 756 6818

RAKENNUSTARVIKE ARKISIN Klo.7-15.30

Tom Sahlberg
tom.sahlberg@simolin.fi
040 756 6797

Markkinointi

Lucinda Lindeqvist
lucinda.lindeqvist@simolin.fi
040 049 6613

LVI, PIENRAUTA

Stig Malmström
stig.malmstrom@simolin.fi
040 756 2696

LVI

Nina Saarela
nina.saarela@simolin.fi
040 164 6318

MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ, maalit

Carl Björkman
carl.bjorkman@simolin.fi
040 572 2227

LAATTAPISTE COLLECTION, keittiöt

Yvonne Ekström
yvonne.ekstrom@simolin.fi
040 756 2676

SISUSTUS, MAALIT

Henrik Winter
henrik.winter@simolin.fi
040 189 9922

PUUTARHA

Minna Kosola
minna.kosola@simolin.fi
040 680 4404

VARASTO

Kim Lönnberg
kim.lonnberg@simolin.fi
0400 661 716

TYÖKALUT

Linda Ekholm
linda.ekholm@simolin.fi
040 500 4496

SAHAUSPALVELU

Teemu Paakkunainen
teemu.paakkunainen@simolin.fi
sahauspalvelu@simolin.fi
040 808 5444

toimisto 8.00-16.00 arkisin

Anne Karlsson
anne.karlsson@simolin.fi
040 755 9094

Toimisto/laskutus 8.00-14.00 arkisin

Ida Borgman
ida.borgman@simolin.fi
040 619 8017

KULJETUKSET

Tomas Mantere
tomas.mantere@simolin.fi
040 072 1418

TOIMITUSJOHTAJA

Sebastian Holmén
sebastian.holmen@simolin.fi
040 545 1534

LAATTAPISTE COLLECTION

Frida Sund

(Perhevapaalla)

Katso kampanjatarjouksemme

Tutustu Simolinin vaihtuviin kampanjatarjouksiin. Tee löytöjä ja säästä selvää rahaa. Voit tilata tuotteet kotiovellesi tai noutaa ne myymälästämme Hornhattulasta. 

Tarjoukset ovat voimassa vain rajoitetun ajan, joten toimi ripeästi!

Rautanetin tarjouskuvasto

Selaa Rautanetin uusinta tarjouskuvastoa. Kuvastosta löydät ajankohtaisimmat alennukset ja sesongin parhaat tuotteet huokeaan hintaan. Tutustu ja tule ostoksille Simoliniin tai Rautanetin muihin myymälöihin. Rautanet-ketjun myymälöitä on lähes 50 ympäri Suomen.

Avaa tili ja säästä rahaa

Avaa tili Simolinilla ja saat alennusta ostoksistasi. Tilit on tarkoitettu sekä yritysasiakkaille että yksityisasiakkaille. 

Tilin avaaminen on maksutonta ja helppoa.

Ammattilais­tiimimme palveluk­sessasi!

Simolinilla sinua palvelee 25 ammattilaisen tiimi. Me uskomme henkilökohtaisen palvelun voimaan. Kokenut henkilökuntamme auttaa kaikessa, mikä liittyy talon rakentamiseen, remontoimiseen ja sisustamiseen.
Oli suunnitelmissasi pienempi tai isompi remontti, saat asiantuntevaa palvelua suurella sydämellä. Palvelemme sujuvasti molemmilla kotimaisilla kielillä.